Çayeli TSO'dan Çayeli Bakır İşletmeleri'ne Plaket ve Tebrik

Çayeli TSO'dan Çayeli Bakır İşletmeleri'ne Plaket ve Tebrik
Çayeli Ticaret ve Sanayi Odası (Çayeli TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Mert, beraberindeki heyetle birlikte Çayeli Bakır İşletmeleri Genel Müdürü Murat Güreşçi’yi ziyaret ederek, Kurumlar Vergisi rekortmenliği dolayısıyla tebik etti.

Çayeli Bakır İşletmeleri A.Ş., 2023 yılı Kurumlar Vergisinde gösterdiği olağanüstü performans ile Türkiye'de Doğu Karadeniz Bölgesi'nde ilk 10 ihracatçı firma arasına girmeyi ve ülke genelinde ise 342. sıraya yükselmeyi başardı. Bu başarıyı kutlamak ve şirkete olan teşekkürlerini iletmek için Çayeli Ticaret ve Sanayi Odası (Çayeli TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Mert, Meclis Başkanı Cafer Kuru ve Yönetim Kurulu Üyesi Osman Sarioğlu, Çayeli Bakır İşletmeleri Genel Müdürü Murat Güreşçi’yi ziyaret ederek bir plaket takdim ettiler.

Ziyaret esnasında Çayeli TSO heyeti, Çayeli Bakır İşletmeleri'nin sağladığı önemli katkılardan dolayı tebriklerini sunarak takdirlerini dile getirdiler. Genel Müdür Murat Güreşçi'ye plaket takdim eden heyet, Çayeli Bakır İşletmeleri'nin sadece bir şirket olmadığının, aynı zamanda ilçenin ve ülkenin kalkınmasında önemli bir rol oynayan bir kuruluş olduğunun altını çizdiler. Ayrıca ziyarette, Çayeli Bakır İşletmeleri'nin faaliyetleri ve Çayeli'ni ekonomik ve sanayi yönünden kalkındıracak yatırımlar hakkında da istişarelerde bulunuldu.

Çayeli TSO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Mert, ziyarette yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Yönetim Kurulu olarak, Çayeli Bakır İşletmeleri A.Ş.'ye bir kez daha teşekkürlerimizi sunuyoruz. İşlerinin güvenli ve kazançlarının bereketli olması temennilerimizi iletiyoruz. Bu vesile ile belirtmek isteriz ki, Çayeli Bakır İşletmeleri sadece bir şirket değil, ilçemizin ve ülkemizin kalkınmasında önemli bir rol oynayan bir kuruluştur. Şirketin istikrarlı büyümesi ve başarısı, bize ilham vermeye ve daha müreffeh bir gelecek için umut vermeye devam ediyor. Çayeli Bakır İşletmeleri A.Ş.'nin bu başarısının arkasındaki tüm çalışanları da tebrik eder, başarılarının devamını dileriz."

Hatırlanacağı üzere, Çayeli Bakır İşletmeleri tarafından şu an işletilmekte olan madenin 300 metre güneyinde 3 milyon tonluk yeni cevher keşfedilmiş ve bu sayede Çayeli Bakır'ın kapanış gündemi ertelenmişti. Bu müjdeli haber, özellikle Çayeli Bakır İşletmeleri çalışanları başta olmak üzere ilçede büyük sevinçle karşılanmıştı.

mehmet-ali-mert-murat-guresci-cafer-kuru.jpg

cayeli-bakir-isletmelerine-cayeli-tsodan-plaket-ve-tebrikler.jpg

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.